isibeal - komentarze


"You found me
When no one else was looking
How did you know just where I would be
Yeah, you broke through all of my confusion
The ups and the downs
And you still didn't leave
I guess that you saw what nobody could see
You found me"



Mój humor podobny jest do dzisiejszej pogody....
płacze niebo płaczę Ja..........słońce się smuci a wraz z nim ja.....
A to miał być taki piękny długi wolny week......ehhhhhhhhh
Czasami nic nie wychodzi tak jakbyśmy chcieli.....(wykluczając wypadki, kiedy o biegu wydarzeń decydujemy wyłacznie my.....Ludzie)
....Na ogół to co wydawałoby się porażką, jest włąśnie naszą wygraną....przekonujemy się o tym dopiero po fakcie, gdy patrzymy już na daną sytuację z dystansem. Ja niejednokrotnie przekonuję się,że niepowodzenie może przerodzić się w zwycięstwo....to naprawde działa hehe
Podobnie jest ze zbiegami okoliczności.....w moim życiu jest ich nadzwyczaj wiele.....okazuje się, że ten nasz niby wielki świat...jest tak naprawę malutki...trzeba tylko umieć z tego dobrodziejstwa kożystać....podstawą osiągnięcia sukcesu jest tylko ODWAGA DĄŻENIA DO CELU..........mnie niestety brakuje odwagi na to by wykorzystać to co "spadło mi z nieba:P"z prostej przyczyny.......boje się porażki....czasami jednak należy być takim Don Kichotem, gdyż kiedyś można żałować bezpowrotnych zmarnowanych szans............




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.05.2006 :: 22:32 :: boj4.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lenka

Niepodjęcie żadnjej próby boli dużo bardziej niż najcięzsza porażka, bo jak nic nie zrobimy nie będziemy wiedziec jak ta historia moze się dalej potoczyc... A co ty na to zeby do końca czerwca ich poznac???

01.05.2006 :: 21:08 :: afc26.internetdsl.tpnet.pl

Iza nie poddawaj sie! nie smuc sie glowa do gory a dasz rade:) Zycze ci tego z calego serca:)
01.05.2006 :: 18:55 :: asq190.internetdsl.tpnet.pl

carolla ^^

nie bój się, spróbuj! sama piszesz,ze często porazki są wygranymi, więc dąż do tego celu, będzie dobrze :D i czemu się smucisz, wczoraj mnie pocieszałas, a dzis co? pamiętaj-kobiety są twarde :)
Talk.pl :: Wróć