01.05.2006 :: 18:17
"You found me When no one else was looking How did you know just where I would be Yeah, you broke through all of my confusion The ups and the downs And you still didn't leave I guess that you saw what nobody could see You found me"
Mój humor podobny jest do dzisiejszej pogody.... płacze niebo płaczę Ja..........słońce się smuci a wraz z nim ja..... A to miał być taki piękny długi wolny week......ehhhhhhhhh Czasami nic nie wychodzi tak jakbyśmy chcieli.....(wykluczając wypadki, kiedy o biegu wydarzeń decydujemy wyłacznie my.....Ludzie) ....Na ogół to co wydawałoby się porażką, jest włąśnie naszą wygraną....przekonujemy się o tym dopiero po fakcie, gdy patrzymy już na daną sytuację z dystansem. Ja niejednokrotnie przekonuję się,że niepowodzenie może przerodzić się w zwycięstwo....to naprawde działa hehe Podobnie jest ze zbiegami okoliczności.....w moim życiu jest ich nadzwyczaj wiele.....okazuje się, że ten nasz niby wielki świat...jest tak naprawę malutki...trzeba tylko umieć z tego dobrodziejstwa kożystać....podstawą osiągnięcia sukcesu jest tylko ODWAGA DĄŻENIA DO CELU..........mnie niestety brakuje odwagi na to by wykorzystać to co "spadło mi z nieba:P"z prostej przyczyny.......boje się porażki....czasami jednak należy być takim Don Kichotem, gdyż kiedyś można żałować bezpowrotnych zmarnowanych szans............