isibeal - komentarze


"It's like I can't breathe
It's like I can't see anything
Nothing but you
I'm addicted to you
It's like I can't think
Without you interrupting me
In my thoughts, in my dreams
You've taken over me
It's like I'm not me
It's like I'm not me"





Mieć przyjaciół wspaniała rzecz.........co ja bez paru osób bym zrobiła.......dziekuje :* zwłaszcza za zalewanie basenu o 4 nad ranem:D:D........Człowiek nie może żyć bez drugiego człowieka...czasem jednak można na wzajem to życie sobie obrzydzić..........może nie będe więcej na ten temat mówić....wystarczy że to siedzi w mojej głowie (pozatym to nie miejsce na tego typu wyznania:P)
Ten świat jak narazie stawia przedemną kłody....potrzebuje więc kogoś w kim miałabym oparcie bez względu na to co przeskrobie i jakie głupstwo palne....kogoś kto nie wytykałby mi bez przerwy moich wad wręcz przeciwnie widziałby to co robie dobrze.....który dobrą radą pokierował moim życiem i dodawał siłę by dalej funkcjonować.........ktoś na kim mogłabym bezgranicznie polegać...........zwrócić się z każdą dręczącą mnie sprawą............kogoś kto w końcu mnie zrozumie i usłyszy niemy krzyk rozpaczy..bo jak narazie nie wiele osób go słyszy.........Potrzebuje kogoś kto bezwarunko pomoże w ciężkich chwilach...........kogoś kto będzie w stanie mnie pokochać taką jaka jestem........a nawet pomoże stać mi się jeszcze lepszą......................................................

"........such a lonely day......"

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.05.2006 :: 22:16 :: afc26.internetdsl.tpnet.pl

Tomasz:)

Napewno Znajdziesz taka osobe zobaczysz:*:*:*
Talk.pl :: Wróć