isibeal - komentarze


"Uwierz mi chcę być przy Tobie ZaWsze..
Być Twoim ŚwiaTłem...Kiedy DzisieJsze słońce Zajdzie..
PoWrócić do dni które w sercu Blaskiem Biją
Namiętności twoich Oczu kiedy żyliśmy chwilą
Pozwól raz jeszcze zrozumieć twoje marzenia
Pozwól mi by słowo KOCHAM nabrało znaczenia..
Pozwól...
Wybacz mi.....a wtedy ja przypomne światu nas
Zatrzymam w miejscu czas .....Dle Ciebie
Jeśli tylko szanse mi dasz......."





Co to miłość.....co to jest uczycie?.....Coś bez czego człowiek może żyć?.........Czy bez miłości da się żyć???...........................
Dlaczego wszyscy w kółko mówią że to takie ważne aby przeżyć Tą Prawdziwą, Namiętną i Szaloną Miłość???
A może ową Miłość nie charakteryzują wyżej wymienione cechy?? Może jest ona spokojna stonowana romantyczna albo taka codzienna...zwykła... taka miłość po prostu..............
Tyle jest pytań.............jakoś brak odpowiedzi ehhhhhh.........
Czym jest MiłoŚĆ, że każdy jej pragnie!!???!!!...................
Co ona daje ludziom, że jest aż tak pożadana???!!???.............
Czy miłość to tylko Słodycz, Rozkosz, Radość, Euforia??....czy także Gorycz, Smutek, Ból ???.......Może przeplata się ona radościami i smutkami i dlatego jest taka wyjatkowa........bo WieCzna????
Czy Miłości można się Oduczyć, można się nią znudzić? Czy można kochać powielokroć????...........Czy Kocha się JEdynie Raz TYlko RAZ?????????????????
.............Sama tego nie wiem bo nie kochałam......i nie byłam kochana..............dlatego szukam odpowiedzi.........i może kiedyś je znajde i się nie rozczaruje........

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.05.2006 :: 21:55 :: bnw241.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lena


15.05.2006 :: 17:15 :: asq190.internetdsl.tpnet.pl

carolla

miłość to coś pięknego, kazdy pewnie marzy aby zakochac sie ze wzajemnoscia i byc zawsze szczesliwym z ta osobą, aż do końca zycia, ale niestety marzenia nie zawsze sie spelniaja. co do pytan to sama nie znam na nie odpowiedzi, ale jak już spotkasz swoją drugą połówkę to wszystko sie wyjaśni, zyczę Ci, aby stało sie to jak najszybciej... :)
15.05.2006 :: 08:53 :: bnk202.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lencia


15.05.2006 :: 00:05 :: alb66.internetdsl.tpnet.pl

fif

I tego Ci właśnie życzę, ludzi którzy będą Cię kochać wbrew całemu światu :))
Pzdr kAśkA fffff
15.05.2006 :: 00:05 :: alb66.internetdsl.tpnet.pl

fif

*Rzeczy zmieniają się wokół nas, zmieniają się także i ludzie, którzy zniżają się do poziomu rzeczy, ale nie zmieniają się przyjaciele, co udowadnia, że przyjaźń to coś boskiego i nieśmiertelnego...*
15.05.2006 :: 00:03 :: alb66.internetdsl.tpnet.pl

fif

A tymczasem nie zapominajmy o pięknej i bezinteresownej miłości AGAPE :)) Przyjaciele to najważniejsze istoty w naszym zyciu, które potrafią odmienić każdy dzień naszego istnienia...
15.05.2006 :: 00:02 :: alb66.internetdsl.tpnet.pl

fif

*Rozczarowania trzeba palić, a nie balsamować*
15.05.2006 :: 00:01 :: alb66.internetdsl.tpnet.pl

fif


14.05.2006 :: 23:52 :: alb66.internetdsl.tpnet.pl

miłość... To słowo i dla mnie jest odległe, chyba nigdy chyba nie kochałam, a jednak tęsknie do tego jedynego, prawdziwego uczucia :)) Ale Izuś Miq ma rację, nie ma się co śpieszyć, uczucie Ciebie odnajdzie już się o to nie martw :))! A żadne zawody miłosne niech nie czynią smutku na twej twarzy, bo jak mawiał M.Twain:
14.05.2006 :: 23:32 :: NAT-3.autocom.pl

niom, to tyle tu od prostaka z klasy
14.05.2006 :: 23:31 :: NAT-3.autocom.pl

ale jestem zwykłym prostym chłopkiem, ale powiem Ci tak: bez miłości nie da sie żyć; miłość to nie tylko słodycz, tak na pewno jest wieczna; miłości można sie oduczyć, można zapomnieć, ale zawsze ślad po niej pozostanie, ale Ty nie zapomnisz, spoks, ; aa kochanie, to ciekawa sprawa, bo można kochać na różne sposoby, ale miłośc, o której zapewne myślisz jest tylko jedna i tak powinno być, ale Issska, nie marudź, cierpliwie szukaj, powoli, bez nerwów; musisz być cierpliwa, bo co nagle to po diable, a diabeł to z miłościa ma mało wspólnego... Kochaj na razie tak jak potrafisz i tych co masz, kochaj wiernie, bo to wiara czyni cuda, a można powiedzieć , ze miłość, to taki właśnie CUD

14.05.2006 :: 23:23 :: NAT-3.autocom.pl

elo, chciałbym to skomentować....
14.05.2006 :: 22:55 :: afc26.internetdsl.tpnet.pl

Tomek

Ello
Notka fajna sloda hehe:) nic dodac nic ujac:) Zycze ci jak najlepiej zebys znalazla tego jedynego:) Buziaki;:*:*:*:*
14.05.2006 :: 22:46 :: afc26.internetdsl.tpnet.pl

pewna osoba

Spoko Notka:* Chcialbym zeby ta osoba bylem ja ale to nie realne:P Daje 10/10 za notke Pozdrawiam buziaki:*:*:*:*
Talk.pl :: Wróć