14.05.2006 :: 22:41
"Uwierz mi chcę być przy Tobie ZaWsze.. Być Twoim ŚwiaTłem...Kiedy DzisieJsze słońce Zajdzie.. PoWrócić do dni które w sercu Blaskiem Biją Namiętności twoich Oczu kiedy żyliśmy chwilą Pozwól raz jeszcze zrozumieć twoje marzenia Pozwól mi by słowo KOCHAM nabrało znaczenia.. Pozwól... Wybacz mi.....a wtedy ja przypomne światu nas Zatrzymam w miejscu czas .....Dle Ciebie Jeśli tylko szanse mi dasz......."
Co to miłość.....co to jest uczycie?.....Coś bez czego człowiek może żyć?.........Czy bez miłości da się żyć???........................... Dlaczego wszyscy w kółko mówią że to takie ważne aby przeżyć Tą Prawdziwą, Namiętną i Szaloną Miłość??? A może ową Miłość nie charakteryzują wyżej wymienione cechy?? Może jest ona spokojna stonowana romantyczna albo taka codzienna...zwykła... taka miłość po prostu.............. Tyle jest pytań.............jakoś brak odpowiedzi ehhhhhh......... Czym jest MiłoŚĆ, że każdy jej pragnie!!???!!!................... Co ona daje ludziom, że jest aż tak pożadana???!!???............. Czy miłość to tylko Słodycz, Rozkosz, Radość, Euforia??....czy także Gorycz, Smutek, Ból ???.......Może przeplata się ona radościami i smutkami i dlatego jest taka wyjatkowa........bo WieCzna???? Czy Miłości można się Oduczyć, można się nią znudzić? Czy można kochać powielokroć????...........Czy Kocha się JEdynie Raz TYlko RAZ????????????????? .............Sama tego nie wiem bo nie kochałam......i nie byłam kochana..............dlatego szukam odpowiedzi.........i może kiedyś je znajde i się nie rozczaruje........