29.05.2006 :: 21:10
"Sącz z Życia to co najlepsze i nie przejmuj się fusami" ...........Bo Kocham Cię Jak IrlanDię................i wszystko jasne..............Zdecydowałam się zrobić krok...dziś jeszcze się nie udało..choć było blisko.gdybym tylko była sama........ale jutro:D MagduŚ:D:D mam nadzieje, że coś uda nam się zdziałać........bo marzenia są po to aby je realizować:D.....Usłyszałam takie mądre słowa aby nie dusić w sobie tego co leży mi na sercu, ale robić to w sposób delikatny i w żaden sposób nie nachalny.........spontaniczność ale wyważona....tak by nie zrazić do siebie innych.........może sie uda-->Wkońcu!!!! A byłoby cudownie:D:D.......bo nie wiem jak dalej dam rade normlanie funkcjonować.............. P.S Ostatni tydzień spędziłam w znakomitym towarzystwie...Tylko za którko..zdecydowanie. Powiem jednak, że nie ma nic lepszego co jednoczy loodzi, jak wspólny wypad.....koniecznie musimy to powtórzyć, lecz już sami:D pod namioty bedzie klimat:D:D:D ajajaj :D:D:D już sie doczekać nie moge:D:D:D:D. Moja klasa jest najlepsza w GALAKTYCE!! nie mogłam trafić na leszych loodzi!!!!!!!Thx for all:D:D:D Jesteście najlepsi!!! 35 indywidualności połączonych w zgraną całość:D:D UWIELBIAM WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już Żałuje że będę musiała opóścić mury VIII LO w KRAKOWIE!!!!!!NAJLEPSZEGO LICEUM JAKIE KIEDYKOLWIEK ZBUDOWALI!!!!!!!!!!!!!!!