05.09.2006 :: 17:05
"Za mała dzieli nas odległość byś mógł zauważyć moje istnienie. Za mała dzieli nas odległość byś mógł zatęsknić do tej, której nie znasz. Za mała dzieli nas odległość byś mógł ucieszyć się na mój widok. Za mała dzieli nas odległość byś mógł przestać myśleć o tej, o której nie myślisz. Za mała dzieli nas odległość byśmy się więcej nie minęli nie wymieniając spojrzenia" /Zapominajka/
Może jednak mnie Zauważysz!,Zatęsknisz za Mnią!, Ucieszysz się na Mój widok!,Zaczniesz o Mnie myśleć!, Ofiarujesz Mi Swoje Ciepłe Spojrzenie!.........być może kiedyś to od Ciebie dostane....a chciałabym bardzo...........Potrzebuje siły....aby to wszystko udzwignąć!!!!! Daj mi tą siłę!!!!!!!!!!!!!!!!Proszę!!!!! Wiem, że nie czytasz tej notki i zapewne nie przeczytasz!!!... lecz może ty to wszystko wiesz..........i nie wiesz podobnie jak ja co z tym zrobić!!! Ahhhhhhh czemu wszystko co najpiękniejsze w życiu jest takie skomplikowane????????????????????? P.S Cieszę się, że po 2 miesiącach mogłam wkoncu zobaczyć te roześmiane oczy.........i upewniam się coraz bardziej, że warto było czekać.........oby to sie tylko okazało prawdą....................................................... P.P.S Magduś słońce ty moje naukoffańsze!!! Co do sprawy M. Wszysto się ułoży.....ja to wiem.........kiedyś będziemy szczęśliwe:D...tak w pełni szczęśliwe:):*