isibeal - komentarze


"Takiej miłości każdy młodzian czeka,
tak być kochana chce każda dziewczyna;
czemuż w najświętszym z popędów człowieka
tkwi straszliwego cierpienia przyczyna?”

/Johann Wolfgang Goethe- "Cierpienia młodego Wertera"/



Miłość........................duszona w sobie, nieodwzajemniona potrafi człowieka zniszczyć.....................powoli sprawić,że najpiękniejsze uczucie stanie się koszmarem......................może jednak być sensem życia, dajacym siłę do podjecia walki ze współczesnym światem............
Może watro więc Kochać!!???...........Zrezygnować????....Czy brnąć w labirynt dziwnych spojrzeń i gestów????.......Jak zrozumieć to czym jestem obdarowywana???? JAK?????....................

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.09.2006 :: 20:30 :: 53.93.classcom.pl

inny...

zdecydowanie Kochać... choć sama miłoscjest ogromnym labiryntem pełnym pułapek i niezrozumiałych zdażeń...

a jak zrozumieć to czym jesteś obdarowana... hmm... niektóre pytania sąbez odpowiedzi a niektóre fakty sąniewytłumaczalne... osobiscie uważam że człowiek sam siebie nie jest w stanie poznać w 100% .....
10.09.2006 :: 21:44 :: asq190.internetdsl.tpnet.pl

karola

cytat z Wertera jest świetny, choć z braku czasu jeszcze nie skonczylam przeczytac całości; więcej odwagi Izuś :> na pewno warto, mam nadzieje, ze sie opłaci :) zycze Ci tego
07.09.2006 :: 20:13 :: bpb105.neoplus.adsl.tpnet.pl

M.

Ja codziennie rano biorę czerwoną pastylkę (Vitaral żeby nie było), a jakoś nie mogę wejśc do jego Matrixa... Ty chociaż troszkę już jesteś w świecie W.
Talk.pl :: Wróć