isibeal - komentarze




"But now I need some answers, some answers
I'm tired and I'm getting weak
Some answers, some answers

I only miss you when I'm dreaming
That's why I don't wanna close my eyes
Tell me why you only hurt me when I'm sleeping
The only time I can't put up a fight
Is when I'm dreaming"

/"Miss you when I'm dreaming"/




Dawno się tu nie zjawiałam, nio ale cósh......brak czasu niestety doskwiera bardzo:D:D...teraz i tak w pewnym sensie jestem tu nielegalnie:D:D........bo powinnam cieżko wpajać do swojej głowy kolejne wzory i definicje z koffanej Fizyki:D:D....ale i tak mnie nie ominie:D:D.........Inauguracja "ocenowa" roku szkolnego bardzo miła:D:D.....DOBRY z j. angielskiego:D:D.......widać sie dobrze zapowiada:D:D (tamten rok rozpoczęłam DOPEM:D z polskiego i skończył sie średnio:D:D)....znam już także dokładnie jak wyrażać przyszłość w jezyku angielskim:D:D........żeby oczywiscie wiedzieć jak kasandrycznie przepowiedzieć wieczne panowanie p.Marry:D, wysadzenie szkoły na zajeciach kółka chemicznego:D:D itp.:P

A co u mnie tak od środka??? hmmmmmmm....ciągła niepewność....domysły.....SPoJRZENIA. Być może już niedługo ugasze ogień, który niszcząco wypala mnie od środka:D.....przełamie strach, obawy, lęk przed nieznanym.......mam czas do konca wrzesnia.....i obym zdążyła.....:D:D........wiadomo dlaczego:D.... gdy pewne osóbki pomogą, bedzie lżej.........choć i tak mam zamiar całą "czarną robote" wykonać sama:D:D...bo może wcale nie okazać się taka nieprzyjemna:D:D:D..............Liczę, że wszystko się dobrze potoczy!!!......Musi :D bo w światach W. i M. nie może zabraknąć miejsca na przecudną Isibeal :*, i przeQćną Magdusie:D moją toffaną siostrzyczkę:D
WSZYSTKO SIE NAM UDA!!!!!TRZEBA TYLKO TEGO MOCNO CHCIEĆ!!!!

P.S Aż dziwne, że mam tak dobry humorek:D:D:D Miło by było gdyby dalej tak trwał i trwał nieprzerwanie:D:D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.09.2006 :: 20:38 :: 53.93.classcom.pl

nikt

zacznęod końca... mam nadzieję że humorek cudny i dobry będzie trwał znacznie dłuzej i utrzyma sie bo lubieusmiechniete twarzyczki... [a zwłaszcza twoją :) ] hmm.... czarna robota bywa bardzo przyjemna ale wszystko zależy o d tego jak czarna owa praca jest.... zaś co do niepewności to mi ona towarzyszy całe życie
Talk.pl :: Wróć