isibeal - komentarze




"...i rano ból, że nie mam nic,
że nie masz nic, że nie ma nic..."



Ehhhhhhh.............emocje opadły, zapał sie ulkotnił......prawda, choć nie pełna wyszła na jaw.........dalej zostają domysły....dalej zostaje niepewność, lecz już bardziej przyziemna, realistyczna.......nie ma już tego uśmiechu.......nie ma tego błysku w oczach...........pozostała nagle nakreślona smutna łza spływająca po policzku...............
Może się wszystko wyjaśni........moze jeszcze sie ułoży, lecz skończyło sie życie życiem którego nie ma...........czas zejść na ziemie, stąpać twardo po ostrych ścieżkach życia, nie licząc na to ,że będą wygladać tak jakbyśmy chcieli.....
W prawdzie pozostaje jeszcze Nadzieja.........ona podobno umiera ostatnia...........wiec żyć będe przyziemną nadzieją, nieobiecujac sobie Nic,.......żeby tak nie bolało...........

Zrozumieć świat, ludzi.........to chyba dla mnie nie osiągalne............pozostaje więc pesymistyczną optymistką, żyjacą we własnym świecie, którego naprawde nie ma.....ale który daje mi poczucie bezpieczeństwa.....to jedynie mi zostało.......

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.09.2006 :: 16:27 :: asq190.internetdsl.tpnet.pl

karola

Zawsze trzeba mieć nadzieję i nie wolno się poddawać! nie smuć się, bo nawet jakby nie wyszło to poznasz w zyciu jeszcze mnóstwo świetnych osób, na W. życie się nie kończy. trzymaj się Izuś :)
17.09.2006 :: 14:00 :: 53.93.classcom.pl

inny...

Cierpienie... część naszej duszy, która towarzyszy nam na każdym kroku. niestety należy do najmniej przyjemnych sfer naszego życia. a mimo to musimy ją nosićze sobą i znosić jej humorki i ataki... osobiscie uważam że zrozumienie świata jest realne choćniełatwe.. zaśzrozumienie ludzi nigdy nie będzie mozliwe... bo kazdego człowieka mozna rozpatrywać na wielu płaszczyznach i na każden będzie inny.. każdy z nas tworzy sobie swój własny świat do którego lubi uciekać w sytuacjach przykrych, smutnych, czy też bolesnych. poszukujemy poczucia bezpieczeństwa i oparcia w drógim człowieku i czasami udaje nam się je znaleść... Patrząc na twój tekst doszedłem do wniosku ze kazda z kropek którą napisałaś moze być inną emocj, innym doswiadczeniem, inną płaszczyzną postrzegania świata i innym spospbem zwalczania problemów...

się rozpisałem.... :) miłego dnia życzę
17.09.2006 :: 09:45 :: bpg53.neoplus.adsl.tpnet.pl

M.


Talk.pl :: Wróć