19.09.2006 :: 21:16
"You think that I wanna run and hide I'll keep it all locked up inside I just want you to find me I'm not lost, I'm not lost, Just undiscovered We're never alone we're all the same as each other You see the look thats on my face You might think im out of place Im not lost, no no, just undiscovered" /James Morrison -"Undiscoverd"/ Przechodzisz obojetnie..........bądz zawsze tak przechodziłeś, tyle, że ja widziałam wszystko w innym świetle.......być może wcale nie wyrażałeś spojrzeniem, tego o czym ciągle myślałam, może poprostu naśladowałeś mnie.....tyle, że bez większych emocji?, z czystej ciekawości??.........Tłumacząc sobie to wszystko w ten sposób i tak dalej nie potrafię Cię zrozumieć???........przynajmniej spróbować w jakiś sposób uporządkować wszystkie zdarzenia w jedną całość.....NIE POTRAFIĘ!!!! Ehhhhhh.........czy się tym wszystkim przejmuje?............sama nie wiem.........Jest dziwnie...inaczej, spokojniej???.......tak to dobre określenie............teraz podchodze do wszystkiego bez emocjii....Czy to dobrze? Nie wiem, lecz wiem napewno, że dzieki temu nie będe własnie w takiej sytuacji w jakiej jestem teraz;].........Cósh ponoć czas leczy rany.........mnie przydała by sie kolejna retrospekcja, aby zapobiedz kolejnym moim błędom jakie ciągle popełniam w moim życiu, co nie jest najgorsze.........gdyż najgorsze jest to,że nie potrafie z nich wyciagnać wniosków:(.............. P.S Jestem ciekawa, kto czyta te fragmenty piosenek bądz wierszy które umieszczam nad zdjęciem.........