isibeal - komentarze



Smutek przeplatany tylko sekundą radości.........
Melancholia wyparta jedynie minutą aktywności........
Żal, gorzki żal dominuje nad słodkim spełnieniem
Ciemność dnia......mrok nocy.......kolejna zimna łza.....strach...
To jest to co czuje, widze,wiem
To moje Kartezjańskie WIEM................
Jedyna pewna rzecz w moim szarym życiu

/Isibeal/




Jest ŹLe................ale zawsze tak było, czasem tylko miałam zakryte oczy.......MYŚL POZYTYWNIE DZIEWCZYNO.........kiedyś sama siebie zniszcze...............jeśli zachowam takie tempo...nastąpi to niespodziewanie szybko............(PLASK) To był policzek na mojej twarzy OBUDZ SIE DZIEWCZYNO.............RATUNKU ;(

P.S DziĘkuje...........:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.10.2006 :: 17:29 :: bpf200.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale ja wiem, że jeśli tylko zechcemy damy rade ze wszystkim. W końcu kto ma przenosic góry jak nie my?! Ale u mnie to chodzi bardziej o duże prawdopodobieńswto połączone z niepewnością, które razem dają mieszankę wybuchową, bo coś niecoś się komplikuje, a ja chyba za dużo biore na serio... Czas wrzucic na luz... jednocześnie biorąc się w garsc...
27.09.2006 :: 00:23 :: 53.93.classcom.pl

inny...

hmm.... Moim zdaniem to chwilowy stan złosci i agresji na świat. słowa na początku świadczą o zdecydowanie złym samopoczuciu... mam nadzieję że ujegnie ono poprawie... a sam postaram sie jakosw tym pomóc.

Bicie siebie to nie jest dobry pomysł bo to ani zdrowe ani nie pomaga. zaś co do niszczenia samego soebie to to co widzimy, czujemy i robimy... pochładnia za każdym razem cząstkę nas i naszego człowieczeństwa.. i właśnie powinnismy temu przeciwdziałaśa nie podda się ...
Talk.pl :: Wróć