isibeal - komentarze



"Przeciw temu czasowi kiedy mnie wyminiesz
Kiedy poczną cię mierzić wszystkie moje wady
Kiedy sumę rzuciwszy na czyjeś wezwanie
Dodawać będziesz zyski i obliczać straty
Przeciw temu czasowi kiedy mnie wyminiesz
Ledwo okiem rzuciwszy grosik pozdrowienia
Kiedy miłość zmienionym łożyskiem odpłynie
I ważne znajdziesz dla niej usprawiedliwienie"

/Sonet XLIX- W. Shakespear/

Dzień za dniem przemija bezpowrotnie......to co już było nigdy nie wróci, a szkoda, bo mnie tęsko za niektórymi ludzmi, miejscami, spojrzeniami...........Tęsko mi za chwilami, kiedy czułam się naprawde wolna, uśmiechnięta i radosna..........Odczuwam pewnien dyskomfort psychiczny......czuje się źle tam gdzie potencjalnie powinnam czuć się dobrze:/........im dalej od tego miejsca tym jest mi lepiej....świadomość tego mnie przytłacza;(.........smutne to jest niestety........LEcz nie smutek powinien ogarniać mą dusze....
Ostatnie dni sprawiły, że owego smutku doznawałam jak najmniej...dać mi Góry, Przyjaciół.......i ładną pogode a będzie cudnie:D.........Dziekuje wam:*
Odpoczełam troszeczke.......odbudowałam się.....morale wzrosły.........ambicje również.........serducho nadal puka, choć nadal wg tylko swojego rytmu...ale może to i lepiej....niech Pan duże W. dalej wcina babeczki z białym lukrem :D:D, pan T.....hmmmm szkoda ze znajomość skonczyła sie kłutnią........pan P., miedzy nami chyba tylko Chemia pozostanie....a co do pana M. to hmmmm tu jest największy problem......ale jak zaczne myśleć i kombinować, źle na tym wyjde.....Jest bardzo dobrze jak jest, wiec dlaczego to zmieniać.......przynajmniej narazie,kiedy nie jestem niczego pewna............wole narazie być pasywna, w ten sposób nie zranie siebie jak i innych.........

Buziaki dla wszystkich mi Życzliwych:*:*:*

*A jutro ostatnia jak to Madzia sie wyraża "randka" z Kimim .....on rzeczywiscie do Kijanki(którego już znam:D:D--> strzerz sie Magduś:P) jest podobny:P:D Ehhhh czyżbym sie na blondynów przerzuciła hehe:P




P.S Jak ja chciałabym być na jej miejscu....Żabcia pewnie też:D



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.10.2006 :: 21:49 :: bob134.neoplus.adsl.tpnet.pl

M.

Oj chciałabym, chciała... :D
A jakby co - Keanu przefarbujemy na blond i wyjdzie na jedno...
22.10.2006 :: 09:59 :: asq190.internetdsl.tpnet.pl

karola

ile Ty masz tych facetów, Iza :) no życzę Ci jak najlepiej, miejmy nadzieje, że z Panem W. wreszcie sie poznasz :> co do wycieczki to rzeczywiscie było fajnie, chociaz oczywiscie ja przymulałam; sorki za to ognisko, zepsulam Ci wtedy humor... :( dziękuję Ci bardzo za wszystko ;* pozdrawiam
22.10.2006 :: 00:20 :: 53.93.classcom.pl

inny...

zły i niedobry komputerek nie dodał mojej notki :(....

wiele osób przewija się przez nasze życie, tak samo jak wiele emocji. ja ostatnio miałem okazje ogladnać w końcu taki film... charlie i fabryka czekolady... i tam właśnie tytułowy charlie z niewyobrażalną pasja napawał sie każdą chwilą poświęconą na odpakowanie sreberka... prawda jest taka że nawet jesienny listek czy pąk Kwiatu lub nawet kropla deszczu moze być dla nas czymś pięknym czym będziemy się zachwycać i co sprawi ze to będzie cudowny dzień. czasami warto przystanać i popatrzyć na to co mamy tóż pod nosem by dostrzec że wschód słońca jest tak piekny a nie tylko przyjemny... i ze moze sieon stać najcudowniejszą chwilą naszego życia.... wszystko zależy od nas... niestety niekażdy potrafi dostrzegać piękno nawet w tych prostych czynnościach. Dlatego Ci co posiedli tę zdlonosć stająsiękimś wyjątkowym.... a Ty jesteś kimś Wyjątkowym ..... więc... :*:*:*:*
Talk.pl :: Wróć