07.12.2006 :: 17:51
"Heres the day you hoped would never come Don’t feed me violence, just run - With me through rows of speeding cars The paper cuts, the cheating lovers The coffee’s never strong enough I know you think it’s more than just bad luck There, there, baby It’s just text book stuff It’s in the ABC of growing up Now, now, darlin’ Oh don’t lose your head 'Cause none of us were angels And you know I love you......." /Imogen Heap-Speeding Cars/
Zima nie nadchodzi.....może to i lepiej, bo ja wcale nie czuję sie zimowo(choć często zapadam w sen:D)......jak dla mnie to ciagle trwa wiosna:D.........choć często pada zimny trzeźwiący deszczyk, ale i tak jest jak w kwietniu:D, czy w maju:D:D.................................mogłabym tak trwać, i trwać i trwać, ale niestety trzeba iść dalej..........wczoraj stwierdziłam, że wiele w swoim życiu zepsułam.....żałuje tego.........ale trudno sie mówi......musze ponieść konsekwencje swoich głupich zachowań.....ehhhh czemu ja nie moge być mądrzejsza, inteligentniejsza i pewna siebie???? Brrrrr..............................No cósh......trzeba wziaść sie w garść....bo czekaja nowe wyzwania:D.........i byle do piątku:D hehehhe........i teraz też soboty:P........złapałam motywacje(tyle że tylko do nauki wybranych przedmiotów:/.....)ale będzie GOOD:D ja to wiem:D:D:D:D:D:D..............i pomału chyba wiem co chce studiować:P.......ale czy sie tam dostane:/ P.S.......Zastanawiam się czy..........czuje się szczęściwa?? .............................jeszcze odpowiedzi nie znam.....moze się pojawi w krótce:]