28.12.2006 :: 16:11
"Tak zimno tak pusto czuję się powoli wracam budzi mnie dzień ten zapach powietrza tak dobrze znam byłam nie sobą byłam nie sama to już koniec tamtych chwil to już koniec z nim, koniec z tym bezpowrotnie minął ten czas wszytsko już wygasło w nas tak dziwnie niewinnie czuję się, a chciałam go kochać, chciałam go mieć i jedno napewno już teraz wiem to wszystko mija ucieka jak sen" /Adaptacja....PIN-"Koniec z nią"/
Święta już za nami.....mineły za szybko....choć mozę to i dobrze, bo ich pozytywny wydzwięk jakoś na mnie nie działał...chyba wręcz przeciwnie...ogólnie nie lubie świat spędzanych w moim domu.....ale.....lepsze takie święta niż żadne:]......troszeczke sobie odpoczełam...odstresowałam się....poleniuchowałam.... nie myślaląm o......a teraz znowu trzeba przywrócić swoją dusze i ciało do porządku dziennego,zacząć znów wykonywać zwykłe (niestety)obowiązki......powrócić w świat rzeczywisty....szkoda, albo i nie:D, sama już nie wiem:D........jednak znajdzie się jeszcze chwilka na rozmyślania na temat postaniowień noworocznych...musze je w koncu spisać:D..a co ważniejsze spełnić. Wydaje mi sie jednak, że z pomocą własną:P i Madzi niektóre uda mi sie zrealizować:D.......zapowiada się ciekawy 2007 rok:D.....mam nadzieje, ze przyniesie mi: jeszcze więcej radości,spełnienie, zadowolenie, realizację wszelkich marzeń, wiecej motywacji do działania, odwagę w dążeniu do wyzanczenego celu, znaleznie tego celu, więcej wiary we własne możliwości, ambicję, upór, jeszcze wiekszą babsą dumę , asertywność, jeszcze wieksza siłę do bycia tym kim jestem teraz...do bycia poprostu sobą, dalej takich wspaniałych przyjaciół jakich mam, jak najwiecej radosnych chwil razem z nimi spędzonych, miłości....? czy moge o nią prosić?..........nie nie poprosze......bo choć jestem sama nie czuje sie samotna......a miłość...milość jak nie w 2007 to przyjdzie w 2008,9,10........kiedyś sama o mnie poprosi:D.....chciałabym aby ten Nowy Rok sprawił, że w koncu będe z siebie zadowolona....tak w pełni.........że będzie poprostu lepiej....:) Tego życze sobie...........a Wam....wam życze wszystkiego tego co sobie marzycie..... bo marzenia to piękna rzecz:)....................
"Czy mogę już skrzydła ubrać swe??.........."