isibeal - komentarze



"Jednego serca! tak mało, tak mało,
Jednego serca trzeba mi na ziemi!
Co by przy moim miłością zadrżało,
A byłbym cichym pomiędzy cichemi.

Jednych ust trzeba! Skąd bym wieczność całą
Pił napój szczęścia ustami mojemi,
I oczu dwoje, gdzie bym patrzał śmiało,
Widząc się świętym pomiędzy świętemi.

Jednego serca i rąk białych dwoje!
Co by mi oczy zasłoniły moje,
Bym zasnął słodko, marząc o aniele,

Który mnie niesie w objęciach do nieba;
Jednego serca! Tak mało mi trzeba,
A jednak widzę, że żądam za wiele!"

/Adam Asnyk- Sonet/





Dziś przede wszystkim wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla mojego kochanego Lenarcika:D:D......nieskończenie wiele latek cudnego życia, uśmiechu......radości, takich wspaniałych przyjaciół jak My:D.....Spełnienia marzeń i pozostania w części dzieckiem......bo przecież nie można stać sie Betonem:D.....BUZIAKI :*:*:*:* FOR YOU.....aaaaa i przed wszystkim wiesz czego ci życze:D......"Bartuś" i wszystko jasne:D.........

A co do mnie.....nie pisałam dawno.......ale w sumie nic takiego się nie zdarzyło w moim życiu......troszke sie posmiałam, troszke popłakałam, posmuciłam, radowałam.......a wiec normalka:D.....Dziś na j.polskim czytaliśmy wiersze A.Asnyka....wystarczy przeczytać początek mojej notki....to wiadomo co siedzi mi teraz w mojej mam nadzieje, że nie pustej główce:D.....ale prosze nie mówcie na mnie Desperatka!!! Bo nią nie jestem:P......Co mam poradzić że człowiek to osobnik stadny i potrzebuje czuć się kochany itp. itd., więc to chyba logiczne, że chciałoby się czuć komuś potrzebnym itd......i tak poprostu wiedzieć, że jest ktoś obok...nawet gdy nic nie mówi:D....ahhhh rozmarzyłam się :D:D:D hehehe.........może kiedyś:P.......
Narazie dziekuje, że mam przyjaciół , gdyż bez nich czułabym się totalnie samotna.....dziękuję:D:*:*:*:*:*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.04.2007 :: 18:56 :: 53.93.classcom.pl

inny....

Ano dawno mnie tu nie było.... ale człowiek lata gada pełny serwis.... tylko futra mi brakuje... :P ale pracuje nad tym... nio ale do rzeczy.... Twojej główki zdecydowanie nie uważam za pustą, wręcz przeciwnie. Pełno w niej bardzo ciekawych myśli, chociaż nie wszystkie dane jest mi poznac. Desperatka... dlaczego, bo nie do konca dociera do mnie dlaczego miala bys byc desperatka. ale zgadzam sie... człowiek to osobnik stadny, i kazdy pragnie czułości i bliskości tej drógiej osoby, a wtedy nie trzeba juz nic mowic, bo wszystko staje sie zropzumiale. Zaś co do samotności... hmm.... nigdy nie jesteś sama, nawet gdy w myśli czujesz sie całkiem opuszczona, i przebywasz w pustym domy, nigdy nie jesteś sama... bo zawsze jest ktoś koło Ciebie....
25.04.2007 :: 17:31 :: duc250.internetdsl.tpnet.pl

Tatarzyn

Izuś dziękuję Ci :*:*:*:*:*:*:* Przyjaciół w sumie juz nie trezba mi życzyć, bo mam najwspanialszych jakich można sobie wyobrazić :*:*:* a co do tego ostatniego.... To jutro idziemy pogadać z Nim.... Ach
a co do wiersza Asnyka, to jest śliczny :* :* :* szczególnie teraz mi się jeszcze bardziej podoba :*
24.04.2007 :: 16:09 :: bun71.neoplus.adsl.tpnet.pl

M.

zalewamy baseny, (czy już kiedyś mówiłam, że Twój blog działa mi na nerwy?) :*
24.04.2007 :: 16:08 :: bun71.neoplus.adsl.tpnet.pl

M.

Mogę tylko podejrzewać, że miło by się z Tobą milczało, bo jak do tej pory chyba głównie
Talk.pl :: Wróć