23.04.2007 :: 15:48
"Jednego serca! tak mało, tak mało, Jednego serca trzeba mi na ziemi! Co by przy moim miłością zadrżało, A byłbym cichym pomiędzy cichemi. Jednych ust trzeba! Skąd bym wieczność całą Pił napój szczęścia ustami mojemi, I oczu dwoje, gdzie bym patrzał śmiało, Widząc się świętym pomiędzy świętemi. Jednego serca i rąk białych dwoje! Co by mi oczy zasłoniły moje, Bym zasnął słodko, marząc o aniele, Który mnie niesie w objęciach do nieba; Jednego serca! Tak mało mi trzeba, A jednak widzę, że żądam za wiele!" /Adam Asnyk- Sonet/
Dziś przede wszystkim wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla mojego kochanego Lenarcika:D:D......nieskończenie wiele latek cudnego życia, uśmiechu......radości, takich wspaniałych przyjaciół jak My:D.....Spełnienia marzeń i pozostania w części dzieckiem......bo przecież nie można stać sie Betonem:D.....BUZIAKI :*:*:*:* FOR YOU.....aaaaa i przed wszystkim wiesz czego ci życze:D......"Bartuś" i wszystko jasne:D......... A co do mnie.....nie pisałam dawno.......ale w sumie nic takiego się nie zdarzyło w moim życiu......troszke sie posmiałam, troszke popłakałam, posmuciłam, radowałam.......a wiec normalka:D.....Dziś na j.polskim czytaliśmy wiersze A.Asnyka....wystarczy przeczytać początek mojej notki....to wiadomo co siedzi mi teraz w mojej mam nadzieje, że nie pustej główce:D.....ale prosze nie mówcie na mnie Desperatka!!! Bo nią nie jestem:P......Co mam poradzić że człowiek to osobnik stadny i potrzebuje czuć się kochany itp. itd., więc to chyba logiczne, że chciałoby się czuć komuś potrzebnym itd......i tak poprostu wiedzieć, że jest ktoś obok...nawet gdy nic nie mówi:D....ahhhh rozmarzyłam się :D:D:D hehehe.........może kiedyś:P....... Narazie dziekuje, że mam przyjaciół , gdyż bez nich czułabym się totalnie samotna.....dziękuję:D:*:*:*:*:*