isibeal - komentarze


"..And now it seems that I have found
Nothing at all
I want to hear your voice out loud
Slow it down, slow it down
Without it all
I'm choking on nothing
It's clear in my head
And I'm screaming for something
Knowing nothing is better than knowing at all..."

/The Used-"On my own"/




Znów wracam do punktu wyjścia......kolejny rok....i kolejne wielkie nic.......troszkę smutno.....nawet bardzo, bo jednak dzięki Temu, przeżyłam sporo miłych, zabawnych ale także gorzkich chwil...........Była motywacja, marzenia, senne mrzonki.....ale jednak były, przez co choć troszkę życie było barwniejsze....i mogłam przekonać się,że jednak coś tam w środku mojego ciała istnieje co w pewnych okolicznościach żywiej reaguje......ale też przekonałam się, że od 28 kwietnia 2006 roku nic się we mnie nie zmieniło....przynajmniej w jednej kwestii.......jestem tą samą nie potrafiacą stawić czoła trudnej sytacji osobą, która mądra jest dopiero po szkodzie......ale cósh......to już historia.....widocznie taka ma natura....samą siebie unieszczęśliwiać:].....chyba zdążyłam się już przyzwyczaić.....przykro, że ten czas aż tak szybko biegnie, zwłaszcza teraz,kiedy zmieniam powoli swoje nastawienie do świata....zmieniam samą siebie.......ehhhhhhh......cósh....trzeba wypić piwo które nawarzyłam i z sentymentem wspominać......wspominać chwile, które mimo iż stworzone głównie w mojej wyobraźni dawały tyle radości i zapomnienia.......Muszę wyciagnąć wnioski.......i mam nadzieje, że jak zwykle nie zostaną one schowane do głębokiej szuflady i zapomniane......bo nie warto trzeci raz z rzędu przeżywać tego samego...........Ten Kwiecień jednak uważam, przetrwałam, jako tako ale przetrwałam........27.04.2007r. zapamietam tą datę......koniec kolejnej epoki w moim życiu.....koniec.....ale również początek czegoś nowego......ehhhhhh................znów zostało tylko puste spojrzenie........bez ten iskry, płomienia........poszukuję więc tego blasku......może więc wystarczy zaświecić światło?????....Być może...........................
A dla WW..................Dziękuję, Przepraszam i życzę Powodzenia.........:*.............

P.S......a Madzia jest moim Bohaterem:D i idolem:D....trzymam najmocniej jak moge kCiuki:*:D:D:D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.06.2007 :: 11:31 :: bpk113.neoplus.adsl.tpnet.pl

L.P.

Trzymamy kciuki.
29.04.2007 :: 12:06 :: bsh72.neoplus.adsl.tpnet.pl

M.

Wyciągnij w końcu wnioski z tego co robisz i nie zawal sprawy z K. (masz łatwiej, znasz go i nie daj mu się zapomniec)
I przy okazji nie dziękuję ;)
Talk.pl :: Wróć