28.06.2007 :: 17:29
"Jeżeli nie można wyrazić swoich uczuć....to po co je mieć???" "Lie awake in bed at night And think about your life Do you want to be different? Try to let go of the truth The battles of your youth 'Cause this is just a game" /30 seconds to Mars-'A beatiful lie'/
Nio i mamy wakacje...czas swobody, radości, miłości???.....czy sie cieszyć???.....Z jednej strony jak najbardziej bo sobie odpocznę od tego maratonu w szkole....ale z drugiej hmmm...stwierdzam ze te 9 tygodni woloności przypadło w zdecydowanie złym momencie:D.....ale cósh....moge jedynie liczyć, że te 2 miesiące będą warte czekania:P....i we wrześniu....ehhh któż to wie:P:D.....ale narazie bez zbytniej ekstytacji:P....będzie co będzie:D....lecz i tak jestem z siebie dumna:D:D....troszkę pewności siebie połączone z lekką nutą irytacji:P....a wychodzi mieszanka iście pozytywnie wybuchowa w moim wykonaniu......rainicjowałam poczatek reakcji:P....teraz trzeba będzie ją rozwijać i stwarzać coraz to nowsze "związki":D...dla ciekawości życia :P:D....teraz wiem że jestem do tego zdolna...a wszelkie obawy jakie miałam, istotnie są dziwne:P....moja czysta imaginacja:P:D.....bywa:D:D.......ale juz nie będzie:D:D:D............Bo może dorosłam???....zmądrzałam??....napewno nauczyłam się sporo na swoich błędach.....z resztą po co mi kolejne wakacje, które zamiast cieszyć to dołują:D....mamnadzieje, że te będą inne:P..... Rok szkolny pod względem nauki skonczył się ponad moje oczekiwania:D...świadectwo z paskiem::D:D:D nie tym na tyłku hehe....ale co najważniejsze 5 z chemii:D:D.....DZIęKUJę PAWEŁ:*:*:*:*:*:*:*:*....możesz sie upierać ze to nie twoja zasługa ale napewno 50% to jest twoja robota:D:D jeszcze raz THX:*........ Druga rzecz....te Piegi na nosie:P......i wszystko jasne:P:D....nie ma jak beznadziejnie genialni mężczyżni...:D.... Trzecia rzecz.....te wakacje spędze jako pełnoletni obywatel IV RP:P......ale dziwnie mieć już 18 lat.....z jednej strony sie ciesze...i widze jakieś tam plusy....ale...te 18 mogłoby trwać conajmniej 10 lat hehe:D:D... IV...jestem przeziebiona hehe.....genialny poczatek ferii letnich....mam nadzieje ze szybko sie tego pozbęde bo w niedziele piknik lotniczy:P....nie ma to jak wspólny wypad z GTW:D........a narazie kończe...odezwę sie wkrótce See ya:*