[Księga gości]

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

 

link1
link2
link3

 

talk.pl

Link :: 11.02.2007 :: 20:06


"Je fais de toi mon essentiel
Tu me fais naître parmi les hommes
Je fais de toi mon essentiel
Celle que j'aimerais plus que personne
Si tu veux qu'on s'apprenne
Si tu veux qu'on s'apprenne"

/Le Roi Soliel-Mon Essentiel/



.....Zmienia się wszystko wokół mnie.....najdrobniejsza kropla spadająca z nieba potrafi zamienić się w czasie kiedy spada na ziemie.......każda sekunda zamienia świat, moje życie w coraz to inną kraine, w którą brę i nie potrafie się z niej wydostać.....
Czasami los kieruje mnie na ścieżki szczęsia radości....tego dziwnego uczucia, które daje mi siłe by walczyć o jak najwiecej usmiechu na mojej twarzy, do czasu kiedy nie trzeba wiele by sprawić mi radość....do chwili zapomnienia i błogiego spokoju....
Czasem jedak zapędzam się z labirynt bez wyjścia...szukam drogi ucieczki choć ona nie istnieje.....lub istnieje tylko ja jej nie znam......ostatnimi czasy takich chwil jest na szczęście coraz mniej.....co niezmiernie mnie cieszy....zagubiłam jednak znów to COŚ....ehhhh....tak mi potrzebne do zwykłej egzystencji.....pewna osoba mi to dała.....jednak ten dar rozpadł sie na małe kawałeczki....spróbuje go poskładać....lecz wątpie,że bedzie tak samo.......albo NIE NIE WĄTPIE!!!! BĘDZIE TAK SAMO.....znów będe czuła tą radośc czerpaną z chwil spedzonych razem.....znów będzie dawał mi siły, aby powstać!!!......choć już nie bedzie tym samym....On......i ten zapach intensywnie przesiąkniety kawą!!!! Da mi znów to czego potrzebuje:D..........
Ale prosze nie myślcie że mówie tu o miłości.....bo tej nie dostałam.....jednak to COŚ:P....dało mi chyba jeszcze wiecej....bo w koncu uwierzyłam w siebie.....Zagubiłam teraz troszke tej pewności....i licze że znowu się pojawi.........

Obecnie żyje także w świecie niepewności....i ciagłego zastanawiania sie czy aby napewno dobrze robie ciagle cofajac się i zaprzeczając temu co byc może się w moim życiu w tym włąsnie czasie dzieje.........Może źle patrze...w złą strone....być może źle robie........ale wiem napewno, że nei uczynie nic wbrew mej woli....choć tym sposobem nigdy nie zaryzykuje....ciężkie są te moje dni na tym świecie.....ehhh......dlaczego życie nie może być proste!!!!!!!!!!!!?????????????????????

Koić moją dusze w tej sekundzie, minucie, godzinie może jedynie jedno....te piękne dzwięki przepełniające każdy kawałek mojej skóry, ciała.....docierający do najgłębszych zakamarków mojego serca.......te dzwięki znów sprawiły, że odczułam te tzw. Motylki.......których tak dawno nie czułam......wsłuchuje się w tą melodię i tak mi lekko, przyjemnie, wręcz idealnie.....gdyby nie świadomość przyziemnych nie wykonanych czynności, moglabym tak trwać.....trwać......i zapomnieć o całym świecie......całym tym galimatiasie który mnie otacza.....nie za się o nim zapomnieć.....jednak ta melodia.....wzbudziła w mojej duszy spokój....którego dawno nie miałam..............

P.S Troszkę się rozpisałam......mogłabym wicej jednak czas goni....poza tym dawno tu nie zaglądałam wiec trzeba nadrobic zaległości....Buziaki for All people who I LOVE!!!:*:*:*:*:*
Komentuj(7)


Link :: 19.02.2007 :: 22:43
"Je prends sur moi ce que je suis
il faut voir comment ça me va
si c'était ça la vie
faite pur moi
de haut en bas sans faire un pli
mise ŕ l'envers comme ŕ l'endroit
si c'était ça une vie faite pour moi"

/Emmanuel Moire- Si c'était ça la vie/




Czasami naprawde mała rzecz potrafi cieszyć.....wystarczy jedynie odpowiednio wypowiedziana głoska składająca się w słowo.....słowo, które dać może tyle radości....Wystarczy malutki szczegół, aby sprawić radość duszy......ehhhh.......gdy o Czymś pomyśle, od razu na mojej twarzy pojawia się uśmiech.....dziś też on tam zagościł.....jak co poniedziałek......mimo iż nie rzadko mam problemy.....to ten jeden moment, ta niespełna godzina potrawi wzbudzić we mnie tyle radości, którą przechowuje aż do ostatniej sekundy dzielacej mnie od kolejnego tygodnia............
Zastanawiam się tylko czy to Coś nie moze trwać przez 7 dniw tyg......może nie.....wtedy na pewno ta magiczna chwila nie smakowaląby aż tak słodko....i nie byłaby tak wyczekiwana......
Przedtem mówiłam....Byle do PIĄTKU......teraz....BYLE DO PONIEDZIAŁKU...........ehhhh...........Czasami życie jest warte poświeceń.......:)

P.S.......A zdjecie takie żeby rozgrzać się w te chłodne dni:D:D:P:P:P....Specalnie dla mojej M......kochanej:*:D
Komentuj(3)


 

photo lostheart