[Księga gości]

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

 

link1
link2
link3

 

talk.pl

Link :: 21.10.2006 :: 23:28


"Przeciw temu czasowi kiedy mnie wyminiesz
Kiedy poczną cię mierzić wszystkie moje wady
Kiedy sumę rzuciwszy na czyjeś wezwanie
Dodawać będziesz zyski i obliczać straty
Przeciw temu czasowi kiedy mnie wyminiesz
Ledwo okiem rzuciwszy grosik pozdrowienia
Kiedy miłość zmienionym łożyskiem odpłynie
I ważne znajdziesz dla niej usprawiedliwienie"

/Sonet XLIX- W. Shakespear/

Dzień za dniem przemija bezpowrotnie......to co już było nigdy nie wróci, a szkoda, bo mnie tęsko za niektórymi ludzmi, miejscami, spojrzeniami...........Tęsko mi za chwilami, kiedy czułam się naprawde wolna, uśmiechnięta i radosna..........Odczuwam pewnien dyskomfort psychiczny......czuje się źle tam gdzie potencjalnie powinnam czuć się dobrze:/........im dalej od tego miejsca tym jest mi lepiej....świadomość tego mnie przytłacza;(.........smutne to jest niestety........LEcz nie smutek powinien ogarniać mą dusze....
Ostatnie dni sprawiły, że owego smutku doznawałam jak najmniej...dać mi Góry, Przyjaciół.......i ładną pogode a będzie cudnie:D.........Dziekuje wam:*
Odpoczełam troszeczke.......odbudowałam się.....morale wzrosły.........ambicje również.........serducho nadal puka, choć nadal wg tylko swojego rytmu...ale może to i lepiej....niech Pan duże W. dalej wcina babeczki z białym lukrem :D:D, pan T.....hmmmm szkoda ze znajomość skonczyła sie kłutnią........pan P., miedzy nami chyba tylko Chemia pozostanie....a co do pana M. to hmmmm tu jest największy problem......ale jak zaczne myśleć i kombinować, źle na tym wyjde.....Jest bardzo dobrze jak jest, wiec dlaczego to zmieniać.......przynajmniej narazie,kiedy nie jestem niczego pewna............wole narazie być pasywna, w ten sposób nie zranie siebie jak i innych.........

Buziaki dla wszystkich mi Życzliwych:*:*:*

*A jutro ostatnia jak to Madzia sie wyraża "randka" z Kimim .....on rzeczywiscie do Kijanki(którego już znam:D:D--> strzerz sie Magduś:P) jest podobny:P:D Ehhhh czyżbym sie na blondynów przerzuciła hehe:P




P.S Jak ja chciałabym być na jej miejscu....Żabcia pewnie też:D


Komentuj(3)


Link :: 28.10.2006 :: 21:08

"Już teraz wiem, co znaczy samotny sen
Inaczej świat wyglądałby, gdybym twój ślad odnalazł(a) w nim
Przegrałe(a)m swój najlepszy czas...
Nie ma już naszych gwiazd....
Nie ma już nic...
Bo nie ma NAS......

(...) Zawsze wiedziałe(a)m że Cie strace...
a nie umiałe(a)m tego zmienić....
Za swoje kłamstwa teraz płace,
bo nie ma Ciebie w mej przestrzeni..
Zrobił(a)bym krok...do takiej chwili,
gdzie swój początek wszystko ma...
Być moje Los sie gdzieś Pomylił!!!
Być może jeszcze Ty i Ja!!....

Gdzie jesteś Dziś???
Gdzie Ciebie Szukać mam?
Którędy iść???...Nie chce być dłużej sam(a)
Gdzie jesteś Dziś???
Z tobą odkyłe(a)m Świat
Z nikim nie będzie.................TAK"


/Carpe Diem- Gdzie jesteś Dziś/



Dziś jadąc do domu ( w pociągu)..przysłuchałam się rozmowie pewnego młodego małżeństwa.....z wymiany zdań między nimi domyśliłam się ze kobieta jest w ciąży...co potem się potwierdziło.....Obserwowałam ich dłuższą chwilke (całe 30 minut-->tyle trwała moja podróż)......i stwierdzam, że jeszcze istnieją NORMALNI faceci.....ile ja widziałam w tym mężczyźnie radości, kiedy wspominał o jej ciaży (a trwa ona jedynie 3 tygodnie)....jaki był troskliwy.....jak chciał żeby dobrze się czuła.....
Jak ciepło sie robiło na serduchu widząć ich szczęście.....Nasuwało się jednak równocześnie pytanie...czy ja też znajde takiego albo nawet lepszego męża....czy tak samo będe sie cieszyć światem, życiem..............Czy przeżyje w swoim życiu Miłość, której tak oczekuje??? Czy tylko przejde swoje życie odchaczając kolejne etapy jakie doświadczyłam, bez wiekszych emocji, namiętnosci, spontanicznej radości..........Może jestem niepoprawną marzycielką....bujam w obłokach.......i nie ma czegoś takiego, czego pragne, ale czy nie moge właśnie tego od życia oczekiwać?.........Czy nie mogę otrzymać wszystko co najlepsze??
Ktoś powiedział, że "Największym problemem wiekszości kobiet jest facynacja BYLE CZYM, i potem wychodzą za TO za mąż." Zgodznie z tymi więc słowami, nie bede zadawalać się "byle czym", żeby tylko z kimś być, bo taki ukłąd zupełnie nie ma sensu...........bede czekać.............a napewno to czekanie się opłaci....................Z miłością jest tak, że trzeba z niej uczynić w pewnien sposób Celebrację...........nie należy gwałtownie jej "chłepać", tak aby "połknać" ją w całości.......należy delektować się, każdą najmniejszą chwilą, powoli bez pośpiechu......i trzymać ją jak najdłuzej, tak żeby pozostała wiecznie............Kiedyś tego doświadcze.....i bedzie to trwało wiecznie.......albo i dłuzej........

P.S Z informacji które do mnie dotarły...........okazuje się że faceci, jednak są do nas bardziej podobni jak mi sie wydawało...............moze oni jednak potrafią kochać i coś czują...............................................................................................................................


Komentuj(12)


 

photo lostheart