[Księga gości]

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

 

link1
link2
link3

 

talk.pl

Link :: 14.06.2006 :: 21:35


"Close enough to see it's true
Close enough to trust in you
Closer now than any words can say

And when, when I'm in your arms,
I need you to know I've never been
I've never been this close

You give me strength
You give me hope
You give me someone to love someone to hold
When I'm in your arms
I need you to know
I've never been this close"



"Zmęczona życiem zadaje sobie pytanie:
Dlaczego nikt nie odpowiada na moje wołanie......?
Zmęczona udawaniem, kryciem się pod maską powierzchowności zastanawiam się
Dlaczego nie mogę po prostu być SOBĄ....
Poczuć, że jestem właśnie mną.....
Poczuć się lekko, tak jak chcę od dawna..
Być wolną tak całkowicie...
Być szczęśliwą tak poprostu
Poprostu BYĆ.................i godnie Żyć"
IsiBeal


Oto kolejne moje wypociny hehe.........tylko prosze nie piszcie, że znowu takie smutne rzeczy pisze.......poprostu jakoś tak wszystko się sprzęża nie potrafię się długo cieszyć.......
Wczoraj moje urodzinki 17 już...(jaka ja stara jestem:P) poprawiły troszeczkę moje samopoczucie........DZiękuję wszystkim za Życzonka i DzWięczne STO LAT :* dawno tak miło się nie czułam....za dzisiejsze także należą sie WieLkie Thx z mojej strony (cukierki już dostaliście hehe). Chciałabym tylko, aby te wasze i Moje życzonka się spełniły.........podobno Wiara czyny Cuda....więc warto wierzyć, ale także działać:], bo szczęściu trzeba pomóc!!!

Jeszcze tylko 9 dni dzieli mnienas od wolnego...............2 miesiące.wolności........??? Czy aby napewno....ja będe tęsknić, za szkołą (jednakże nie za nauką niech nikt nie myśli, że jestem kamikadze:P), za loodzmi jakich tam spotykam, czasem też za nauczycielami (niektórymi), którzy człowieka porafia podnieść na duchu........za miłymi przyjaznymi twarzami, które zawsze się do ciebie uśmiechną, powiedzą pokrzepiające słowo.......za kimś kto poprostu JEST...i dzieki temu jest ci od razu lepiej.....
Czemu tak pisze??....bo być może nie mam kogoś takiego poza murami mojej kochanej Ósemki.........Uzanć mnie można za conajmniej dziwną, jak powiem, że nie chce opuszczac liceum........moja szkoła tak naprawde daje mi poczuć, że moge żyć...bo tylko tam jak narazie, czuje się tak dobrze.
Osobiście nie loobie wakacji.........człowiek sie przez nie rozleniwia...a ja gdy jestem ogromnym leniem, po takim wolnym jestem całkiem pozbawienia chęci jakiejkolwiek pracy.......
Może jednak te wakacje będą inne......mimo iż czeka mnie sterta książek.....efekt nie uczenia się systematycznie..........licze, że w końcu przełamie monotonie moich wakacji.......musze zmienić nastawienie.......poprostu.......muszę popracować nad sobą......a będzie dobrze:)

................jeny to już 4 lata, a ja nadal nie słyszałam toffańszego głosu.............M.M.P.F-"To be loved by you"

Komentuj(3)


Link :: 16.06.2006 :: 20:55

"What good is a life, with no one to share
The light of the moon, the honor of a swear
We can try to live the way of which you speak
Taste the milk of your mother earth's love
Spread the word of consciousness you see
We are everything we need

We belong together
Like the open seas and shores
Wedded by the planet force
We've all been spoken for

All this indecision
All this independent strength
Still, we've got our hearts on save
We've got our hearts on save

Someday when you're lonely
Sometime after all this bliss
Somewhere lost in emptiness
I hope you find this gift..."
Gavin DeGraw-"We belong together"




Ta piosenka, jest chyba nie na dzisiejszy dzień...........ale i tak jest śliczna.........jak ja chciałabym powiedzieć-->"We belong together"........wiadomo komu............ehhhhhhhhhhhhhhhh jaka ja jestem skomplikowana.......pewnie powiecie, że mam czas.....w końcu mam dopiero, albo aż 17 lat........kiedyś jak się w końcu odważe to może coś sie zmieni:D...........tym czasem dołuję się śliczną muzyką....i płacze niewidocznymi łzami......ale nie martwcie się............przejdzie mi................napewno mi przejdzie, bo po burzy wychodzi słońce, a po nocy jest dzień.....wiec nic nie Trwa WIECZNIE..........tą optymistyczną, a zarazem pesymistyczną frazą, kończę dzisiejszą wypowiedz................do zobaczenia w krótce, kiedy znów natchnie mnie pragnienie wyrażenia uczuć.................

P.S Jednak coś dopisze......
Dlaczego czuje się samotna???????
Wszędzie gdzie się pojawię nie czuję tej bliskości, jaką bym chciała
Mimo, że otacza mnie mnustwo loodzi......Dlaczego czuję się opuszczona????????
Co jest ze mną nie tak!!!!!!, że nikt jakoś mnie nie zauważa
Są, owszem bliskie memu sercu osoby................ale jednak
Może za dużo chcę?...........może jestem Egoistką................i wszystko chce na właśność.........................Co jest ze mną nie tak?????...........albo to tylko moje wymysły, mój własny świat,w którym na siłe staram się przebywać..........może to wytwory mojej wyobraźni............ehhhhhhhh..................Czemu ja muszę być taka skomplikowana.........i czemu ciągle muszę myśleć..........myśleć zamiast działaś..................ehhhhhhhhhh. Ciężki jest ten mój żywot na tej ziemi..............
Komentuj(7)


Link :: 20.06.2006 :: 20:56

"I would Die for you
Lay down my love for you
The only thing that means everything to me
Cos when you're in my arms
You make me prouder then
Anything I ever could achive
And you make everything
That used to seem so big
Seem to be so small since you arrived

On Angels wings
An angelical formation
Angels wings
Like letters in the sky
Now I know
No matter what the quesion
LOVE IS THE ANSWER
It's written on angels wings"





Ktoś w poprzednim komentarzu powiedział, że poczucie samotności może wiazać się z brakiem wiary...czy to w siebie, przyszłość itd......I przyznam mu całkowitą rację........ja wiele spraw zepsułam tylko przez to, że nie wierzyłam w siebie.....nie ukrywam, że jakoś nie mam wielkiej wiary w siebie, moje możliwości......a poczucie własnej wartości nie jest za wysokie....choć ja Fajna dziewczyna jestem Przecież:D.......Mam nadzieje, iż w końcu się przemogę i dokonam tego co tak planuje od 2 miesięcy......a tu tylko 3 dni jeszcze ehhhhh.....

Ale nie chciałam dziś pisać tak smutno.......bo jakoś tak dziś sie nie czuje....Choć dokucza mi moje przeziębienie to jakoś mi przyjemnie:D:D........szkoła mi humor poprawia hehe.....jedna sekunda a człowiekowi się lepiej na sercu robi hehehehe...ojeny jeny jak ja dawno nie mówiłam, że mam dobry humor:D:D:D:D trzeba to gdzieś zapisać......ale do pełni radości to mi potrzeba jednego hehe...........jutro trzeba coś zrobić........KONIECZNIE:D:D.......
To co że trzeba wstać o 6,00:D...o tej godzinie już słoneczko świeci....:D:D:D.....będzie jutro fajny dzień

Jestem z siebie dumna hehe....deprecha zimowo-wiosenna chyba mija hehe.........jestem aż zdziwiona, bo w końcu podniosłam swój tyłek i wyszłam na spacer.......od tej pory to jedynym kompanem było łóźeczko nio i telewizorek, a dziś :D.......nawet mi sie nie chciało w pokoju siedzieć:D........wziełam Sabinke i poszłam się przejść po mojej Irlandii, (bo jakby sie dobrze przyjżeć to moje okolice troszke mają z krajobrazu Irlandii...tylko gdyby nie było tych słupów wysokiego napięcia......no cóż nic nie jest doskonałe ehehehe:P)Achhhhhhhhh normalnie aż człowiekowi lepiej, jak tak pooddycha jeszcze świeżym powietrzem :D !!!! Mam nadzieje, że ten humor bedzie mi długo dopisywać:D, bo czuje sie o niebo lepiej:D:D:D

P.S Magduś, jak będziesz czytała ten post... a dokładniej oglądała zdjęcie hehe to bez skojarzeń hehe dałam je bo ładne ujęcie jest hehe:D Nic więcej hehehe...........a pisze to bo Cię troszke znam hehe<95% wkońcu o czymś świadczy hehe>.......albo coś wiecej hehe eeeee nie ja tam wole Jeżozwierze heheh
Komentuj(8)


Link :: 24.06.2006 :: 20:25

"True lovers never take it slowly
When they've found the one and only
Nothing can replace this feeling
Knowing someone loves you

It's painted with the pain and glory
Taking from a known sad story
Layin out my life before me
Fearing the unknown"

Sharing never showed me much appeal
And now I'm only praying it's for real




Kolejny etap w moim życiu zamknięty............10 miesięcy wzlotów i upadków..........chwil radości oraz smutków.......miłości..........przyjaźni......szczęścia..tak szczęścia przede wszystkim, gdyż mimo wielu niepowodzeń jestem szczęśliwa że ten czas spędziłam właśnie w VIII LO, z takimi wspaniałymi ludzmi o jakich mogłam tylko marzyć..............
Jestem tylko zła na siebie, że nie wykorzystałam pewnych sytuacji..i teraz niektóre sprawy są nierozstrzygniete.......musze czekać do września..............choć może to i lepiej. Niektórzy może zapomną:P...........inni wręcz przeciwnie:D..........przekonamy się 1 września!!!!!
Ja chciałam każdemu życzyć udanych holiays !!!!! Odpoczynku:D Odpoczynku i jeszcze raz Odpoczynku!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D Każdy bowiem po ciężkim roku solidnej pracy zasłużył na troszkę wolności hehe:D:D...........a ja musze sobie wszystko poukładać......przemyśleć i wyciągnąć wnioski..........bo w końcu mam na to troszkę czasu......
Komentuj(4)


Link :: 30.06.2006 :: 13:18

"I open my eyes
I try to see but I'm blinded by the white light
I can't remember how
I can't remember why
I'm lying here tonight
And I can't stand the pain
And I can't make it go away
No I can't stand the pain

How could this happen to me
I've made my mistakes
got nowhere to run
the night goes on
As I'm fading away
I'm sick of this life
I just wanna scream
How could this happen to me

Everybody's screaming
I try to make a sound but no one hears me
I'm slipping off the edge
I'm hanging by a thread
I wanna start this over again

So I try to hold onto a time when nothing mattered
And I can't explain what happened
And I can't erase the things that I've done
No I can't"
/Simple Plan-Untitled/




Sekunda mknie za sekundą, minuta przeobraża się kolejną one zaś zaznaczają na zegarze kolejną godzine.........kolejny dzień się kończy......miesiąc rok......wiek.................Dlaczego ten czas tak szybko biegnie?????? Ehhhhhhhhhhhh.......
Chciałoby się tyle zrobić, tyle pomysłów tli się w głowie, tyle marzeń.........własnie marzeń......pytanie czy warto marzyć??? Czy nie jest to tylko strata czasu? Zwłaszcza wtedy gdy sie nie potrafi ich zrealizować???........jeśli się nie jest na siłach by je zrealizować, to po co zaprzątać sobie myśli jakimiś błachostkami, które nigdy nie urzeczywistną się?????........Ale jedno powiem ja lubie marzyć..........być może przez to mam tak kiepski humor hehe bo większość z moich marzeń są nie osiągalne.......nio ale nie wszystkie......reszty boje się zrealizować:D:D, więc powiedzmy, że stoje w miejscu:D:D..pozatym czasami brakuje chęci......bo motywacja jest.......ale tego czegoś co popchnie mnie do przodu......i sprawi, że w koncu zacznę coś działać.............najgorsze bowiem jest zdawać sobie zprawę, że należy coś zrobić....ale poprostu brakuje na to sił.........i jakiejś takiej pasji, zaangażowania.......czasem jest naprawdę cieżko...........nie wiem co mi pomoże.........coś musi........bo nie da się być wiecznym marzycielem.........trzeba czasem te marzenia urzeczywistniać..........bo same tego nie zrobią:)........

P.S Czasem chciałabym być kimś innym...............mież życie ala american dream.........tylko pytanie czy to dało by mi szczęście??? Szczerze powiem, że chciałabym się przekonać.........

P.P.S Ktoś mi powiedział, że mam zboczony blog:D:D eeeeee tam:D....te zdjecia mi sie podobają wiec co mam zrobić hehehe:D.........Buziaki For All:*:*:*.....
Komentuj(8)


 

photo lostheart