[Księga gości]

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

 

link1
link2
link3

 

talk.pl

Link :: 03.03.2007 :: 17:06

"Zabierz mnie na drugą strone
Zabierz mnie gdzie wszystko ma swój sens
Gdzie wszystko ułożone
Jak policyjny pies..................

To koniec..............zabiliśmy w sobie wszystko
To koniec...............Nie będzie więcej
........Przykro......................."

/Happysad- Koniec/




Cieżko coś pisać, gdy w sercu pustka.....brak pomysłu......na siebie, na życie, na świat.........?.........JEdynie te znaki zapytania......kolejne wątpliwości, czy warto......to cholerne uczucie zagubienia.....znowu.....a tyle sobie mówiłam:(.....tyle obiecywałam.......poprostu SMUTNO......nie pytać dlaczego bo sama nie wiem............nie wiem i chyba nie prędko sie dowiem.....wiec proszę o promyk: Światła??.....Uśmiechu??....Pomocy??......Zainteresowania??....Tego CZEGOŚ.....co jest mi potrzebne....-->bo znów tego nie dostane przez najbliższe 2 tygodnie:/......
Szukam ucieczki?...przed moim życiem....lecz tylko jego przeszłą częścią.....ona jednak ciągle staje się teraźniejszością...NIE CHCE TEGO!!!!!!........chce alby pozostało jedynie WSPOMNIENIE.....nic poza tym.............
Ehhhh................La vie passe....i z tym sie musze pogodzić.............ale chce żeby upływało tak, aby warto było potem je pamiętać.........powiedzieć Ca marche i cieszyć się światem......próbuje.........kiedyś może sie uda.....

Jak narazie spokój duszy pojawia sie sporadycznie....głownie za sprawą Manu i Chrisa......dziekuje:D......"uuuuuuuuuu la la la la la la la" hehehehe:D......jeden dzwięk i człowiekowi lepiej................................. J'ai La Aime:D


Komentuj(5)


Link :: 11.03.2007 :: 00:14
Dziś zamiast tekstu piosenki bedzie sama pisenka:D:D....Toffana "Belle Demoiselle" w wykonianiu nie kogo innego jak Chrisa Mae:D:D.....- wiem że i tak wiekszość nie wie kto to jest:P hehehe......:D:D....ale mi poprawia humor:D:P


/Cósh za OczęTa:D:D:D/


Nio tak dobra dobra już koniec (albo i nie), o tym słodkim "Cukiereczku z ADHD" hehehe......a teraz coś o mnie:P
Humor o wiele lepszy od ostaniej notki:D....to chyba widać:D:D........nie wiem czemu....albo wiem:D.:P, ale nie powiem...bo sama nie wiem czy To aby napewno jest powodem:P....ale w każdym razie Isibeal wróciła na ziemnie:P albo wręcz przeciwnie...z niej uleciała:D:D....i ma wręcz wyśmienity humor. Ma dobre samopoczucie mimo pewnych złych incydentów:
-->Zapomniałam o kogoś urodzinach.....Bolało...głównie mnie:/
-->Pani Laryngolog znęcała się nad moją lewą zatoką, poddająć ją punkcji a potem płukaniu.....znieczulenie-->MASAKRA!!!....potem już nawet ok....może jeszcze to przebijanie kości...:P....ale przynajmniej moge już oddychać chociażby przez jedną stonę nosa:D.....choć nie powiem że cały zabieg był przyjemny.....jeszcze sterta badań...na jakieś polipy i nie polipy:/...ehhh moze kiedyś bedzie dobrze:P:D

Ale i tak pomimo.......jestem RADOSNA:D:D....i taką mam zamiar pozostać:D:D.......pozatym musze wykorzystać ten dobry humor....a może tym razem sie uda:D:D.......AAAAAAAAAAAA i możliwe że będe miała Gitarke :D:D:D......i będe sobie mogła "Belle Demoiselle" zagrać:P....bo tyle akordów umiem:D:D:P:P
Buźki for All:*:*:*:* ....See Ya Soon:D:D.....Ca marche!!!!!!!!:D
Komentuj(3)


Link :: 17.03.2007 :: 22:18


Wszyscy wiedzą....albo i nie:P....że jestem Miłośnikiem Irlandii:D:D.....nie mogłoby się więc obejść bez życzeń z mojej strony w ten jakże wesoły dzień Świetego Patryka:D:D.......Wszystkiego NAJ NAJ NAJ.....mam nadzieje że wypiliście porządny kufelek piwka, najlepiej zielonego:D (nie wiem czy wiecie ale St.Patrick to patron Piwa:D), uszczypnęliście tego i owego osobnika na szczęście:D.....mieliście dobry humor:D....i dobrze sie bawiliście:D:D.........Bo u mnie...u mnie humor taki sam:D.....stabilnie dobry:P....choć rano wystąpiły małe problemy....jakże moja krew tętnicza ma piękny odcień czerwieni:D, ale już wszystko pod kontrolą:D:D.....nie wypiłam piwka:(, nie poszłam na koncert:(...szkoda.....ale cósh może kolejny 17th March będzie taki naprawde Zielony:D:D.....Buziaki For All:*:*

P.S .....a już o 3,30:D.. pierwsza batalia kochanego Kimmiego:D...powodzenia:D!!!!!
Komentuj(1)


Link :: 26.03.2007 :: 14:54

"When your words could disguise what you're going through
But they can't fool your heart
Now it's time to decide what you wanna do
I'm telling you..................................
Love Takes Two"




Tak sentymenatalnie się wczoraj zrobiło gdy usłyszałam pewną piosenkę........a dziś zobaczyłam to zdjęcie....tak choć na chwilkę mam lepszy humor........bo ostatnimi dniami cierpie na deficyt pozytywnych wibracji :(......jakoś tak sie pusto, smutno i niemiło zrobiło....eh może to perspektywa kolejnego kwietnia:/???....może to brak wiary w siebie???....może to brak motywacji??........
Dziś przegladałam swój pamiętnik i jest tam dedykacja od sławnej podróżniczki, która brzmi: "Ciekawego Życia".........ehhhh może moje życie kiedyś będzie ciekawe...bo jak narazie to tylko pasmo samych smutków gdzieniegdzie tylko przeplatane ulotną chwilą radości........Czasami smutno mi, że żyje jak żyje.....ale to nie dokońca odemnie zależy.....niestety:/.......Kto w końcu sprawi że uśmiech zagości na mojej twarzy???????????????????!!!!.............
I jeszcze ten dzisiejszy powrót do domu......i numer telefonu.....ehhhhhhhhh:(
Komentuj(3)


 

photo lostheart