[Księga gości]

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

 

link1
link2
link3

 

talk.pl

Link :: 05.09.2006 :: 17:05



"Za mała dzieli nas odległość byś mógł zauważyć moje istnienie.

Za mała dzieli nas odległość byś mógł zatęsknić do tej, której nie znasz.

Za mała dzieli nas odległość byś mógł ucieszyć się na mój widok.

Za mała dzieli nas odległość byś mógł przestać myśleć o tej, o której nie myślisz.

Za mała dzieli nas odległość byśmy się więcej nie minęli nie wymieniając spojrzenia"

/Zapominajka/



Może jednak mnie Zauważysz!,Zatęsknisz za Mnią!, Ucieszysz się na Mój widok!,Zaczniesz o Mnie myśleć!, Ofiarujesz Mi Swoje Ciepłe Spojrzenie!.........być może kiedyś to od Ciebie dostane....a chciałabym bardzo...........Potrzebuje siły....aby to wszystko udzwignąć!!!!! Daj mi tą siłę!!!!!!!!!!!!!!!!Proszę!!!!!
Wiem, że nie czytasz tej notki i zapewne nie przeczytasz!!!... lecz może ty to wszystko wiesz..........i nie wiesz podobnie jak ja co z tym zrobić!!!
Ahhhhhhh czemu wszystko co najpiękniejsze w życiu jest takie skomplikowane?????????????????????

P.S Cieszę się, że po 2 miesiącach mogłam wkoncu zobaczyć te roześmiane oczy.........i upewniam się coraz bardziej, że warto było czekać.........oby to sie tylko okazało prawdą.......................................................

P.P.S Magduś słońce ty moje naukoffańsze!!! Co do sprawy M. Wszysto się ułoży.....ja to wiem.........kiedyś będziemy szczęśliwe:D...tak w pełni szczęśliwe:):*
Komentuj(2)


Link :: 05.09.2006 :: 17:29

"Badź przy mnie blisko
bo tylko wtedy nie jest mi zimno
chłód wieje z przestrzeni

kiedy myślę jaka ona duża
i jaka ja

to mi trzeba
twoich dwóch ramion zamkniętych
dwóch promieni wszechświata"

/Halina Poświatowska/


Komentuj(0)


Link :: 07.09.2006 :: 19:14
"Takiej miłości każdy młodzian czeka,
tak być kochana chce każda dziewczyna;
czemuż w najświętszym z popędów człowieka
tkwi straszliwego cierpienia przyczyna?”

/Johann Wolfgang Goethe- "Cierpienia młodego Wertera"/



Miłość........................duszona w sobie, nieodwzajemniona potrafi człowieka zniszczyć.....................powoli sprawić,że najpiękniejsze uczucie stanie się koszmarem......................może jednak być sensem życia, dajacym siłę do podjecia walki ze współczesnym światem............
Może watro więc Kochać!!???...........Zrezygnować????....Czy brnąć w labirynt dziwnych spojrzeń i gestów????.......Jak zrozumieć to czym jestem obdarowywana???? JAK?????....................
Komentuj(3)


Link :: 13.09.2006 :: 18:29


"But now I need some answers, some answers
I'm tired and I'm getting weak
Some answers, some answers

I only miss you when I'm dreaming
That's why I don't wanna close my eyes
Tell me why you only hurt me when I'm sleeping
The only time I can't put up a fight
Is when I'm dreaming"

/"Miss you when I'm dreaming"/




Dawno się tu nie zjawiałam, nio ale cósh......brak czasu niestety doskwiera bardzo:D:D...teraz i tak w pewnym sensie jestem tu nielegalnie:D:D........bo powinnam cieżko wpajać do swojej głowy kolejne wzory i definicje z koffanej Fizyki:D:D....ale i tak mnie nie ominie:D:D.........Inauguracja "ocenowa" roku szkolnego bardzo miła:D:D.....DOBRY z j. angielskiego:D:D.......widać sie dobrze zapowiada:D:D (tamten rok rozpoczęłam DOPEM:D z polskiego i skończył sie średnio:D:D)....znam już także dokładnie jak wyrażać przyszłość w jezyku angielskim:D:D........żeby oczywiscie wiedzieć jak kasandrycznie przepowiedzieć wieczne panowanie p.Marry:D, wysadzenie szkoły na zajeciach kółka chemicznego:D:D itp.:P

A co u mnie tak od środka??? hmmmmmmm....ciągła niepewność....domysły.....SPoJRZENIA. Być może już niedługo ugasze ogień, który niszcząco wypala mnie od środka:D.....przełamie strach, obawy, lęk przed nieznanym.......mam czas do konca wrzesnia.....i obym zdążyła.....:D:D........wiadomo dlaczego:D.... gdy pewne osóbki pomogą, bedzie lżej.........choć i tak mam zamiar całą "czarną robote" wykonać sama:D:D...bo może wcale nie okazać się taka nieprzyjemna:D:D:D..............Liczę, że wszystko się dobrze potoczy!!!......Musi :D bo w światach W. i M. nie może zabraknąć miejsca na przecudną Isibeal :*, i przeQćną Magdusie:D moją toffaną siostrzyczkę:D
WSZYSTKO SIE NAM UDA!!!!!TRZEBA TYLKO TEGO MOCNO CHCIEĆ!!!!

P.S Aż dziwne, że mam tak dobry humorek:D:D:D Miło by było gdyby dalej tak trwał i trwał nieprzerwanie:D:D
Komentuj(1)


Link :: 15.09.2006 :: 15:49


"...i rano ból, że nie mam nic,
że nie masz nic, że nie ma nic..."



Ehhhhhhh.............emocje opadły, zapał sie ulkotnił......prawda, choć nie pełna wyszła na jaw.........dalej zostają domysły....dalej zostaje niepewność, lecz już bardziej przyziemna, realistyczna.......nie ma już tego uśmiechu.......nie ma tego błysku w oczach...........pozostała nagle nakreślona smutna łza spływająca po policzku...............
Może się wszystko wyjaśni........moze jeszcze sie ułoży, lecz skończyło sie życie życiem którego nie ma...........czas zejść na ziemie, stąpać twardo po ostrych ścieżkach życia, nie licząc na to ,że będą wygladać tak jakbyśmy chcieli.....
W prawdzie pozostaje jeszcze Nadzieja.........ona podobno umiera ostatnia...........wiec żyć będe przyziemną nadzieją, nieobiecujac sobie Nic,.......żeby tak nie bolało...........

Zrozumieć świat, ludzi.........to chyba dla mnie nie osiągalne............pozostaje więc pesymistyczną optymistką, żyjacą we własnym świecie, którego naprawde nie ma.....ale który daje mi poczucie bezpieczeństwa.....to jedynie mi zostało.......
Komentuj(3)


Link :: 19.09.2006 :: 21:16

"You think that I wanna run and hide
I'll keep it all locked up inside
I just want you to find me
I'm not lost, I'm not lost, Just undiscovered
We're never alone we're all the same as each other
You see the look thats on my face
You might think im out of place
Im not lost, no no, just undiscovered"

/James Morrison -"Undiscoverd"/



Przechodzisz obojetnie..........bądz zawsze tak przechodziłeś, tyle, że ja widziałam wszystko w innym świetle.......być może wcale nie wyrażałeś spojrzeniem, tego o czym ciągle myślałam, może poprostu naśladowałeś mnie.....tyle, że bez większych emocji?, z czystej ciekawości??.........Tłumacząc sobie to wszystko w ten sposób i tak dalej nie potrafię Cię zrozumieć???........przynajmniej spróbować w jakiś sposób uporządkować wszystkie zdarzenia w jedną całość.....NIE POTRAFIĘ!!!! Ehhhhhh.........czy się tym wszystkim przejmuje?............sama nie wiem.........Jest dziwnie...inaczej, spokojniej???.......tak to dobre określenie............teraz podchodze do wszystkiego bez emocjii....Czy to dobrze? Nie wiem, lecz wiem napewno, że dzieki temu nie będe własnie w takiej sytuacji w jakiej jestem teraz;].........Cósh ponoć czas leczy rany.........mnie przydała by sie kolejna retrospekcja, aby zapobiedz kolejnym moim błędom jakie ciągle popełniam w moim życiu, co nie jest najgorsze.........gdyż najgorsze jest to,że nie potrafie z nich wyciagnać wniosków:(..............


P.S Jestem ciekawa, kto czyta te fragmenty piosenek bądz wierszy które umieszczam nad zdjęciem.........

Komentuj(3)


Link :: 26.09.2006 :: 22:09

Smutek przeplatany tylko sekundą radości.........
Melancholia wyparta jedynie minutą aktywności........
Żal, gorzki żal dominuje nad słodkim spełnieniem
Ciemność dnia......mrok nocy.......kolejna zimna łza.....strach...
To jest to co czuje, widze,wiem
To moje Kartezjańskie WIEM................
Jedyna pewna rzecz w moim szarym życiu

/Isibeal/




Jest ŹLe................ale zawsze tak było, czasem tylko miałam zakryte oczy.......MYŚL POZYTYWNIE DZIEWCZYNO.........kiedyś sama siebie zniszcze...............jeśli zachowam takie tempo...nastąpi to niespodziewanie szybko............(PLASK) To był policzek na mojej twarzy OBUDZ SIE DZIEWCZYNO.............RATUNKU ;(

P.S DziĘkuje...........:*
Komentuj(2)


 

photo lostheart