[Księga gości]

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień

 

link1
link2
link3

 

talk.pl

Link :: 01.05.2006 :: 18:17

"You found me
When no one else was looking
How did you know just where I would be
Yeah, you broke through all of my confusion
The ups and the downs
And you still didn't leave
I guess that you saw what nobody could see
You found me"



Mój humor podobny jest do dzisiejszej pogody....
płacze niebo płaczę Ja..........słońce się smuci a wraz z nim ja.....
A to miał być taki piękny długi wolny week......ehhhhhhhhh
Czasami nic nie wychodzi tak jakbyśmy chcieli.....(wykluczając wypadki, kiedy o biegu wydarzeń decydujemy wyłacznie my.....Ludzie)
....Na ogół to co wydawałoby się porażką, jest włąśnie naszą wygraną....przekonujemy się o tym dopiero po fakcie, gdy patrzymy już na daną sytuację z dystansem. Ja niejednokrotnie przekonuję się,że niepowodzenie może przerodzić się w zwycięstwo....to naprawde działa hehe
Podobnie jest ze zbiegami okoliczności.....w moim życiu jest ich nadzwyczaj wiele.....okazuje się, że ten nasz niby wielki świat...jest tak naprawę malutki...trzeba tylko umieć z tego dobrodziejstwa kożystać....podstawą osiągnięcia sukcesu jest tylko ODWAGA DĄŻENIA DO CELU..........mnie niestety brakuje odwagi na to by wykorzystać to co "spadło mi z nieba:P"z prostej przyczyny.......boje się porażki....czasami jednak należy być takim Don Kichotem, gdyż kiedyś można żałować bezpowrotnych zmarnowanych szans............



Komentuj(3)


Link :: 04.05.2006 :: 21:45
"It's like I can't breathe
It's like I can't see anything
Nothing but you
I'm addicted to you
It's like I can't think
Without you interrupting me
In my thoughts, in my dreams
You've taken over me
It's like I'm not me
It's like I'm not me"





Mieć przyjaciół wspaniała rzecz.........co ja bez paru osób bym zrobiła.......dziekuje :* zwłaszcza za zalewanie basenu o 4 nad ranem:D:D........Człowiek nie może żyć bez drugiego człowieka...czasem jednak można na wzajem to życie sobie obrzydzić..........może nie będe więcej na ten temat mówić....wystarczy że to siedzi w mojej głowie (pozatym to nie miejsce na tego typu wyznania:P)
Ten świat jak narazie stawia przedemną kłody....potrzebuje więc kogoś w kim miałabym oparcie bez względu na to co przeskrobie i jakie głupstwo palne....kogoś kto nie wytykałby mi bez przerwy moich wad wręcz przeciwnie widziałby to co robie dobrze.....który dobrą radą pokierował moim życiem i dodawał siłę by dalej funkcjonować.........ktoś na kim mogłabym bezgranicznie polegać...........zwrócić się z każdą dręczącą mnie sprawą............kogoś kto w końcu mnie zrozumie i usłyszy niemy krzyk rozpaczy..bo jak narazie nie wiele osób go słyszy.........Potrzebuje kogoś kto bezwarunko pomoże w ciężkich chwilach...........kogoś kto będzie w stanie mnie pokochać taką jaka jestem........a nawet pomoże stać mi się jeszcze lepszą......................................................

"........such a lonely day......"
Komentuj(1)


Link :: 07.05.2006 :: 00:21
"Take me back to something....something I've lost somehow...."



Dlaczego człowiek zadaje ból drugiemu człowiekowi.........lubi sprawiać przykrość drugiej osobie?........robi to nieświadomie?.......nie potafi inaczej pokazac swoich emocji?.........
Niektórzy powinni czasem bardzo dokładnie zastanowić się nad swoim postępowaniem...niejednokrotnie bowiem ranią innych, co sprawia że ci drudzy stają się niewolnikami cierpienia........na ich duszy widnieje niewidzialny ślad...blizna której nic nie zmarze.....ogczówa ból...nie fizyczny a psychiczny............nie mówie tutaj o znęcaniu się czy innych formach maltretowania....a poprostu o krzywdzących zachowaniach...takich jak brak akceptacji, zaiteresowania, jakiego kolwiek uczucia......także brak komunikacji.
Nie ma nic gorszego od dwóch osób złaczonych ze sobą a jednak odgrodzonych murem niezrozumienia złości bólu..............z wierzchu wszystko jest w porządku, jednak gdy spojrzy się we wnętrze danej osoby widzi się totalne zagubienie a wręcz lęk przed światem...............smutne jest gdy ktoś choć z założenia szczęśliwy i ogólnie zadowolony z życia, tak naprawdę jest w głębi duszy nieszczęśliwy do tego stopnia, że rozpaczliwie krzyczy....lecz ten krzyk nie wydostaje się poza jego ciało....nikt zatem tego jego cierpienia nie widzi nie słyszy owego niemego krzyku, który próbuje uciec z człowieka...
Smutne jest że ludzie nie zdają sobie sprawy że zadają ból........Jak to zmienić?...Jak sprawić, żeby loodzie nauczyli się komunikować z innymi w taki sposób by ich nie ranić......by nauczyli się żyć tak aby z czasem nie żałować swoich słów, gestów, czynów............JaK????????
Komentuj(1)


Link :: 13.05.2006 :: 23:50

"I don't want to be anything other than what I've been trying to be lately
All I have to do is think of me and I have peace of mind
I'm tired of looking 'round rooms wondering what I've got to do
Or who I'm supposed to be
I don't want to be anything other than me.........."
"I don't want to be" Gavin DeGraw






W zasadzie wszystko co chciałam ująć już napisałam (ww fragment piosenki.......poprostu chce w końcu być SOBĄ.........w końcu poczuć, że w tym co robie jestem sobą,że sie w tym odnajduje że odnajduje się w codziennym świecie......że poprostu wiem że JA to JA.........a nie ktoś zupełnie inny.............
NIe chCę być kimś innym odemnie......

P.S Humor raczej nie dopisuje tzw. faza depresyjna......oby szybko mineła........a pozatym wszystko się komplikuje......wszysko......zupełnie wszystko

Komentuj(3)


Link :: 14.05.2006 :: 22:41
"Uwierz mi chcę być przy Tobie ZaWsze..
Być Twoim ŚwiaTłem...Kiedy DzisieJsze słońce Zajdzie..
PoWrócić do dni które w sercu Blaskiem Biją
Namiętności twoich Oczu kiedy żyliśmy chwilą
Pozwól raz jeszcze zrozumieć twoje marzenia
Pozwól mi by słowo KOCHAM nabrało znaczenia..
Pozwól...
Wybacz mi.....a wtedy ja przypomne światu nas
Zatrzymam w miejscu czas .....Dle Ciebie
Jeśli tylko szanse mi dasz......."





Co to miłość.....co to jest uczycie?.....Coś bez czego człowiek może żyć?.........Czy bez miłości da się żyć???...........................
Dlaczego wszyscy w kółko mówią że to takie ważne aby przeżyć Tą Prawdziwą, Namiętną i Szaloną Miłość???
A może ową Miłość nie charakteryzują wyżej wymienione cechy?? Może jest ona spokojna stonowana romantyczna albo taka codzienna...zwykła... taka miłość po prostu..............
Tyle jest pytań.............jakoś brak odpowiedzi ehhhhhh.........
Czym jest MiłoŚĆ, że każdy jej pragnie!!???!!!...................
Co ona daje ludziom, że jest aż tak pożadana???!!???.............
Czy miłość to tylko Słodycz, Rozkosz, Radość, Euforia??....czy także Gorycz, Smutek, Ból ???.......Może przeplata się ona radościami i smutkami i dlatego jest taka wyjatkowa........bo WieCzna????
Czy Miłości można się Oduczyć, można się nią znudzić? Czy można kochać powielokroć????...........Czy Kocha się JEdynie Raz TYlko RAZ?????????????????
.............Sama tego nie wiem bo nie kochałam......i nie byłam kochana..............dlatego szukam odpowiedzi.........i może kiedyś je znajde i się nie rozczaruje........
Komentuj(14)


Link :: 19.05.2006 :: 15:50
"But if your heart's not in it for real
Please don't try to fake what you don't feel
If love's already gone
It's not fair to lead me on
Cause I would give the whole world for you
Anything you ask of me I'd do
But I won't ask you to stay
I'd rather walk away
If your heart's not in it"





Znów to uczucie nie daje mi spokoju......znów jakby zatruta własną osobą próbuje jakoś żyć...........jest ciężko...choć czasem wspaniale.......nie wiem dlaczego tak się czuję???....Dlaczego MI TO ROBISZ???....Dlaczego Ja SAMA sobie to robię!!!!!!!!!!Dlaczego pogrążam się w swpich pragnieniach...ciagle przegrywając walkę.....nie widząc drogi wyjścia...cofam się, zamiast podąrzac do przodu......Jednym Słowem............................ŚWIAT CHOĆ JEST DO PER ECTUM:D.....TO I TAK CZASAMI DAJE NAM TROSZKĘ SŁOŃCA....NIE TRZEBA TYLKO SIĘ PRZED NIM CHOWAĆ......
Komentuj(2)


Link :: 29.05.2006 :: 21:10
"Sącz z Życia to co najlepsze i nie przejmuj się fusami"



...........Bo Kocham Cię Jak IrlanDię................i wszystko jasne..............Zdecydowałam się zrobić krok...dziś jeszcze się nie udało..choć było blisko.gdybym tylko była sama........ale jutro:D MagduŚ:D:D mam nadzieje, że coś uda nam się zdziałać........bo marzenia są po to aby je realizować:D.....Usłyszałam takie mądre słowa aby nie dusić w sobie tego co leży mi na sercu, ale robić to w sposób delikatny i w żaden sposób nie nachalny.........spontaniczność ale wyważona....tak by nie zrazić do siebie innych.........może sie uda-->Wkońcu!!!! A byłoby cudownie:D:D.......bo nie wiem jak dalej dam rade normlanie funkcjonować..............

P.S Ostatni tydzień spędziłam w znakomitym towarzystwie...Tylko za którko..zdecydowanie. Powiem jednak, że nie ma nic lepszego co jednoczy loodzi, jak wspólny wypad.....koniecznie musimy to powtórzyć, lecz już sami:D pod namioty bedzie klimat:D:D:D ajajaj :D:D:D już sie doczekać nie moge:D:D:D:D. Moja klasa jest najlepsza w GALAKTYCE!! nie mogłam trafić na leszych loodzi!!!!!!!Thx for all:D:D:D Jesteście najlepsi!!! 35 indywidualności połączonych w zgraną całość:D:D UWIELBIAM WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już Żałuje że będę musiała opóścić mury VIII LO w KRAKOWIE!!!!!!NAJLEPSZEGO LICEUM JAKIE KIEDYKOLWIEK ZBUDOWALI!!!!!!!!!!!!!!!

Komentuj(4)


 

photo lostheart